Göynük Fasulyesi (5 Kilo ) - Yahyalı Yöresel - Yöresel Ürünler

Göynük Fasulyesi (5 Kilo )

139.00 ₺

Bakliyat

5897965

Stok Durumu: Tükenmiş

ÖDEME ve TESLİMAT KOŞULLARI

Ödeme Seçenekleri

www.yahyaliyoresel.com da ister kredi kartınızı kullanarak isterseniz de havale - eft yöntemi ile alışveriş yapabilirsiniz. Sepetinize ürünlerinizi ekledikten sonra ödeme sayfasında hangi ödeme türünü kullanacağınızı seçmeniz yeterlidir.

Havale - eft ile ödeme

Havale veya eft ile ödeme yapacaksanız aşağıda yer alan hesap numaramızı kullanınız. Ödemelerinizde "Alıcı Adı" olarak resmi unvanımız olan " Ad Soyad" kullanmayı unutmayınız. Aksi takdirde ödemeniz size geri dönecektir. Ödemeniz hesabımıza geçtiğinde siparişiniz işleme alınacaktır. Para gönderiminde en az banka masrafını ödemek için internet şubenizi kullanınız, internet şubeniz yoksa Vakıf Bank ATM'lerinden kartsız olarak hesaba para yatırabilirsiniz.

Kredi Kartı ile ödeme

Sitemizin güvenliği 256 bit SSL sertifikalı olup Bankalar tarafından kontrol edilmiş ve onaylanmıştır. Kredi kartı bilgileriniz kesinlikle sistemimizde tutulmamaktadır. Kredi kartı aracılığı ile gerçekleştirilen ödeme Vakıfbank E-Ticaret sistemi aracılığı ile online olarak gerçekleştirilmektedir. Sitemizde gıda ürünleri ile ilgili yasa gereği taksitlendirme yapılamamaktadır. Sistem herhangi bir sorun nedeni ile işlemi gerçekleştiremiyorsa ödeme sayfası sonucunda ziyaretçimiz bu durumdan haberdar edilmektedir.

Teslimat

Sitemize verilen siparişler farklı şehirlerden de olsa tek bir kargo ile gönderilir ve ortalama 2-3 iş günü içerisinde kargoya verilmektedir. Bu süre sipariş verilen yörelerin kargo süreleri ve coğrafi/mevsim koşulları nedeni ile nadiren de olsa değişiklik gösterebilir. Ayrıca sitemizde sınırlı stoğa sahip ürünler bulunmaktadır. Seçtiğiniz ürünler an itibarı ile stoklarımızda mevcutsa en geç 1 iş günü içerisinde kargoya verilir. Siparişinizde yer alan tüm ürünler tek bir kargo ile gönderilmektedir.

Belirtilen adreste herhangi bir hata durumunda teslimatı gerçekleşemeyen sipariş ile ilgili olarak siparişi veren ile bağlantı kurulmaktadır. Teslimatın gerçekleşmesi konusunda gerek siz müşterilerimize gerekse kredi kartı sistemini kullandığımız bankaya karşı sorumluluğumuz söz konusudur. Alışverişleriniz her yönden güvence altındadır. Güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

Neden kapıda ödeme yok?

Maalesef kapıda ödeme kabul edemiyoruz. Bizim için ürünlerimizin size mükemmel şekilde ulaşması çok önemlidir. Kapıda ödeme sisteminde ödeme için alıcının müsait olmaması veya adreste bizzat bulunmaması gibi nedenlerle kargoların teslim edilememesi sonucu ortaya çıkabilmektedir. Bildiğiniz gibi tüm ürünlerimiz size özel tedarik edilmektedir. Gıda ürünlerinde uzun süreli kargo beklemelerinin yaşanmasının ürün kalitesini olumsuz etkilemesi riski nedeni ile ödemesi gerçekleşmemiş sipariş kabul edememekteyiz. Bu durumu anlayışla karşılayacağınızı umarız. Sitemizden güvenle ister kredi kartı, ister havale ya da bkm express ile ödeme yaparak alışveriş yapabilirsiniz.

Ürün Açıklaması


* Fasulye vücuda kan kolestrol seviyelerini kontrol etmede önemli  rol oynayan çözünür lif sağlar.

* Demir açısından zengi olan fasulye genel anlamda bünyede enerjiyi artırmaya yardımcı olur.

* Kalsiyum açısından zengin olan fasulye kemiklerin sağlığını korumanın yanında kemik erimesi gibi hastalıklara karşı faydalıdır.

 * Bez torbasında serin ve kuru yerde saklanmalıdır.

  • İndirim ve Fırsatlardan
    Haberdar ol!

  • Fırsatları Kaçırma!